Yorumları Sitesi Logo
Yorumları Logo

IKON Menkul
-

Firma ve Konu Bilgileri Tanıtım amaçlıdır. IKON Menkul IKON Menkul yorumlar,kullananların,tavsiyeler,videolar ve düşünceleri.

Hesap Açılış Tutarları,
Şube Sayısı,
Sunucu Sayısı ( Bulunduğu İller ) ve Hızları,
Swap Faizleri,
Hesap Tipleri,
Otomatik Paraçekme,
Platformlar,
Sapmalar,
Günlük Analiz Bildirimleri (Youtube,Whatsapp,E-mail,Sms),
Demo Hesap,
Eğitim Takvimi, PDF Kitaplar,
Günlük Güncel Yorumlar

Güncelleme Bekleniyor
Güncelleme Bekleniyor ( Müşteri Görüşleri )
Güncelleme Bekleniyor ( Gerçekleşmeyen Emirler / Sapmalar )
Güncelleme Bekleniyor
Güncelleme Bekleniyor
IKON Menkul
4003 İnceleme ikon-menkul

"IKON Menkul Hakkında Yorumlar"


Bir Yorum Yazın

IKON Menkul Hakkında

IKON Menkul Değerler A.Ş. yurtiçi ve yurtdışından, finansal piyasaların bir çok alanında 30 yılı aşan tecrübeleri ile bir araya gelmiş, Türk Yatırımcısı'na üstün ve farklı bir hizmeti sunmayı hedefleyen personeli ile 2013 yılında kurulmuştur.Türkiye Sermaye Piyasası'nda hizmet anlayışı ile farklılık yaratmak amacıyla kurulmuş olan IKON Menkul Değerler A.Ş.'nin, Kaldıraçlı Alım Satım(KAS) İşlemleri Yetki Belgesi 22.11.2013 tarihinde Sermaye Piyasası Kurulu tarafından onaylanmıştır.IKON Menkul Değerler A.Ş.'nin sermayesi 25.000.000 TL olup, tamamı ödenmiştir.IKON Menkul'ü diğer aracı kurumlardan ayıran en önemli özellik müşterilere verilen hizmet kalitesindeki yeni standartlardır.IKON Menkul Değerler ailesi olarak, Bireysel Müşterilerimizin de profesyonel yatırımcılar kadar piyasa bilgilerine ve analizlere erişim imkanı olması gerektiğine inanıyor ve müşterilerimize gün boyunca Piyasa Verileri, Canlı Seans Odası, İnteraktif Ekonomi Takvimi ve Destek/Direnç raporlarına ücretsiz ulaşabilecekleri, araştırma birimimiz ile doğrudan mesajlaşabilecekleri, Finansal Portalımız olan IKON News' i sunuyoruz.Likidite sağlayıcısı olarak anlaştığımız IKON Finance Limited aracılığı ile, IKON Menkul'ün dünyanın belli başlı bankalarının rekabetçi fiyatını, Türkiye Piyasası'nda bireysel yatırımcıya sunmanın gururunu yaşıyoruz.IKON Menkul Değerler, IKON Finance Limited ile olan işbirliği ile 30 yılı aşan Teknoloji ve Sermaye Piyasası deneyiminin Türkiye'ye sunulmasını sağlamıştır.İşlem Platformumuzdaki %100'e yakın çalışma zamanı, emir iletim hızı ve fiyat istikrarımız ile Türk Yatırımcısı'nın farkımızı hissedeceğini biliyoruz.Sizi de IKON Menkul'ün ayrıcalıklar dünyası ile tanışmaya davet ediyoruz.

Vizyonumuz

IKON Menkul Değerler olarak, kaliteli hizmet anlayışını benimseyen, kendini sürekli geliştiren, donanımlı, etik değerlere sıkı sıkıya bağlı, yaptığı işi seven personeli ve günün bir adım ilerisinde teknik alt yapısı ile mutlu yatırımcılar yaratan, sektörün öncüsü bir kurum olmak.

Misyonumuz

Rekabetçi ve şeffaf hizmetimiz ile kaliteyi ilke edinen, müşteri ve çalışan memnuniyetini ön planda tutan, etik değerlere sıkı sıkıya bağlı, müşterileri ile ömürlük ilişkiler kuran bir kurum olmak. Değerlerimiz Kaliteli ve üst düzey hizmet sunmak.Etik değerlere bağlı kalmak.Şeffaf ve güvenilir olmak.


İletişim Bilgileri

IKON Menkul Değerler A.Ş.

Adres : Büyükdere Cad. Üçyol Mevkii No: 233 Kat: 24 Maslak - Sarıyer / İSTANBUL

Müşteri Hizmetleri : 0 212 709 99 99

Faks : 0 212 276 20 60

E-mail : [email protected]

Web Sitesi : http://www.ikonmenkul.com.tr

 

IKON Menkul Videoları / İnceleme

Bu videolar size bilgi ve fikir verir.

770

IKON Menkul Ödülleri

Diğer Foreks Firmaları

IKON Menkul Nerede ?

( Şubeler ve İrtibat Büroları ) Tayahatun Mahallesi Kapalıçarsı Acı Çeşme Sokak No:7-11 Zincirlihan-121 / İstanbul


Bu sayfada IKON Menkul ile ilgili olarak : hakkında güncel bilgiler bulunmaktadır.

Yorum Kuralları

Biz, yorumları kullanarak diğer kullanicilarla bağlantıya geçmeniz, perspektifinizi paylaşmanız ve yazarlara ve diğer kullanıcılara sorular sormanızı amaçlıyoruz. Ancak, söylem düzeyini yüksek tutmak amacıyla oluşturduğumuz aşagıdaki kriterleri lütfen aklınızda tutunuz:

Söyleşiyi zenginleştirin
Odaklanın ve takipte olun. Sadece tartışılan konuyla ilgili bilgileri gönderin.
Saygılı olun. Negatif görüşler bile pozitif ve diplomatik çerçevede anlatılabilir.
Standart yazı stili kullanın. Noktalama, küçük ve büyük harf kullanin.
NOT: Spam ve/veya promosyon içeren mesajlar ve yorum içindeki bağlantılar silinecektir.
Küfür, iftira ya da bir yazar veya başka bir kullanıcıya yönelik kişisel saldırılardan kaçının.
Yalnız Türkçe yorum yapabilirsiniz.
Spam veya suistimal edenler siteden silinecek ve yazar veya kullanıcı olarak Forex.net.tr tarafından ileride bir kayittan men edilecektir.